Koci influenserzy, czyli #instacats

W roku 2018 popularny serwis Instagram przekroczył liczbę miliarda użytkowników. Robi wrażenie, prawda? Zdjęcia niesamowitych widoków, pięknych ludzi i pysznego jedzenia zdobywają popularność w zastraszającym tempie. Warto jednak zaznaczyć, że użytkownicy aplikacji równie chętnie oglądają… Zwierzęta! Koci influenserzy, bo właśnie na nich się dziś skupimy, coraz częściej podbijają serca użytkowników i umilają dzień wszystkim followersom. Jesteś miłośnikiem mruczków? Koniecznie zaobserwuj poniższe profile! Uważaj jednak – dawka endorfin może przekroczyć zalecaną dzienną normę…

Koci influenserzy – @nala_cat

Na pierwszym miejscu zestawienia nie mógłby się znaleźć nikt inny. Nala, dzięki imponującej liczbie swoich followersów, jest obecnie oficjalną rekordzistką Księgi Rekordów Guinnessa. Profil adoptowanej niegdyś kociczki obserwuje bowiem ponad 4 miliony ludzi! Właściciele uroczej Nali natomiast, dzięki jej popularności, mogą promować piękną ideę „Nie kupuj – adoptuj”. Trzeba przyznać, że to bardzo dobrze wykorzystany rozgłos! Samej Nali nie można odmówić również głowy do biznesu. Na oficjalnej stronie kociczki możemy bowiem kupić karmę dla dorosłych kotów (ozdobioną oczywiście jej wizerunkiem), a także kalendarz oraz… książkę.

#instacats – @venustwofacecat

View this post on Instagram

Let’s shake on it! 🤝 🐾 #fbf #tgif

A post shared by Venus the Two Face Cat (@venustwofacecat) on

Każdy z nas wielokrotnie słyszał, jakoby ktoś był człowiekiem o dwóch twarzach. Czy jednak słyszeliście coś takiego o jakimkolwiek zwierzęciu? Poznajcie Venus – pierwszego kota, który może się tym mianem poszczycić. I bynajmniej nie jest to obelga! Trzeba przyznać, że wyjątkowa uroda czworonoga naprawdę zapiera dech w piersiach. Obecnie profil adoptowanej Trikolorki obserwuje 2 miliony użytkowników, a sama zainteresowana najwyraźniej bardzo chętnie pozuje do publikowanych zdjęć.

Koci influenserzy – @therealpercythepersian

Perski Percy to może odrobinę mniej znany celebryta, ale i tak osiąga lepsze wyniki, niż niejeden człowiek. Profil rudego kawalera na chwilę obecną liczy bowiem ponad 70 tysięcy obserwujących i… 5,5 tysiąca postów! Przygarnięty w 2014 roku kociak „prowadzi” swoje konto w formie pamiętnika i jest żywą zachętą do adopcji zwierząt. A jeśli właśnie stwierdziliście, że Kot Perski to rasa, którą na sto procent chcecie mieć, koniecznie zapoznajcie się z artykułem, w którym szerzej opisywaliśmy charakter tych wspaniałych czworonogów.

#instacats – @hosico_cat

View this post on Instagram

Titmouse flew to me 🐤

A post shared by Hosico Cat (@hosico_cat) on

Hosico to rosły Kot Zwisłouchy zamieszkujący stolicę Rosji. Jego profil na Instagramie liczy obecnie 1,7 miliona followersów… I ciężko się temu dziwić! Ze zdjęć Hosico bije bowiem niezwykle pozytywna energia, zaś opisy utwierdzają obserwujących w przekonaniu, że tworzy je sam kot. Hosico dzieli się niemal każdym ważnym momentem życia ze swoimi fanami, którzy z kolei bardzo chętnie odpowiadają mu w komentarzach.

Koci influenserzy – @lotus_the_mainecoon

Lotus to 5-letni Norweg zamieszkujący w Szwecji i reprezentujący rasę Maine Coon. I choć licznik jego followersów obecnie przekracza liczbę 300 tysięcy, sam obserwuje jedynie mniej niż 200 osób. Kot na swoim profilu prezentuje nie tylko liczne sesje zdjęciowe, ale również zabawne fotografie przedstawiające go w mniej „wyjściowych” wersjach. Cóż – patrząc na prezencję tego kota przestajemy się dziwić, że tylu ludzi codziennie chce go oglądać. 10-kilogramowy samiec jest bowiem nie tylko niezwykle urodziwy, ale także wyjątkowo majestatyczny – jak na Maine Coone’a przystało.

Zostaw komentarz

Zaznacz wszystkie
Oświadczam *, że zapoznałem /łam się z Regulaminem i Polityką Prywatności i akceptuję ich treść.
Oświadczam *, że mam ukończone 16 lat i wyrażam w sposób świadomy i dobrowolny zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rejestracji rozwiń w postaci: indywidualnego ID nadawanego podczas rejestracji, IP i daty rejestracji, IP i daty potwierdzenia rejestracji, adresu e-mail, imienia, województwa w celu:

* umożliwienia mi korzystania z Serwisu, realizacji usług świadczonych przez Serwis, wypełnienia zobowiązań wynikających z umów zawartych pomiędzy mną a Serwisem oraz świadczenia na moją rzecz przez Administratora usług drogą elektroniczną;

* prowadzenia marketingu produktów i usług własnych Administratora, jak również powiązanych z nim podmiotów ( „Partnerów”), w tym marketingu przy wykorzystaniu platform RTB oraz informatycznych urządzeń końcowych;

* zautomatyzowanego przetwarzania - profilowania moich danych osobowych, prowadzących do analizy i prognozy osobistych preferencji, zachowań i postaw pod kątem działań marketingowych. Oświadczam, iż jest mi wiadome i akceptuję fakt, że proces profilowania skutkuje przygotowaniem spersonalizowanych ofert handlowych, rabatów i promocji, a nadto w każdym momencie przysługuje mi prawo do wniesienia od niego sprzeciwu;

* na otrzymywanie informacji handlowych przy wykorzystaniu systemów teleinformatycznych (zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz. U. z 2002 r Nr 144 poz 1204 ze zmianami), w szczególności na przesyłanie na mój adres e-mail podany w procesie rejestracji spersonalizowanych informacji handlowych o produktach i usługach własnych Administratora, jak również współpracujących z nim podmiotów ( „Partnerów

* na przekazanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rejestracji i tworzenia konta Użytkownika wskazanym w Regulaminie Partnerom Administratora w celach tożsamych ze wskazanymi w powyższych oświadczeniach.
zwiń
Zapisz się i pomóż zwierzakom

Dzięki każdemu wypełnionemu formularzowi będziemy mieli możliwość przekazania niezbędnych artykułów dla potrzebujących zwierzaków. Pomoc jest możliwa dzięki reklamodawcom, z którymi prowadzimy współpracę.


Wypełnienie formularza zupełnie nic nie kosztuje, dlatego tym bardziej zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzakom!

Mops
Ciastko

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.