2020

naomi

Naomi ma dwa latka i niestety całe życie spędziła przykuta do budy w zagrodzie z kurami. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu, mieszka z innymi psami i kotami i nie ma w niej cienia agresji 🙂 Naomi to mały pieszczoch, który cudownie się przytula "na misia", rozdaje buziaki i jedyne o czym marzy to kontakt z człowiekiem. Sunia zachowuje się jeszcze jak szczeniak, lubi się bawić i uczy się od starszych psów jak być pieskiem kanapowym, jest niesamowicie pojętym uczniem! 😀 Prosimy o dom dla małej słodyczy, taki już na zawsze <3 może i sunia jest zwykłym, czarnym kundelkiem, ale jej miłość do ludzi jest warta więcej niż wszystkie rasy świata 😀 zapraszamy do poznania Naomi! 🙂 Edit: NAOMI MA DOM! 💗
styczeń 2020

Migotek

Migotek ma około 7 miesięcy. Uwielbia jeść. 😉 Jak widzi sałatę to się aż trzęsie. A gdy wieczorem słyszy otwierana lodówkę to wręcz krzyczy "daj coś zjeść". Lubi biegać po kanapie i robić tzw popkornik czasem się zastanawiam czy to na pewno świnka morska, a nie zając. 😂 Migotek lubi być głaskany i wylegiwać się na poduszce patrząc w stronę telewizora.
styczeń 2020

2019

franek

Franek to ok. 4-letni króliczy „kundelek”. 😉 Choć jego wygląd na to nie wskazuje, jest niezwykle wesołym i radosnym stworzeniem, a jego największe hobby to... jedzenie. Franek uwielbia dosłownie wszystko – zaczynając od siana, a kończąc na ziółkach i świeżych warzywach. Jego uszy, przypominające zresztą radary, potrafią wyłapać najmniejszy szelest, a małe łapki zawsze dzielnie walczą o każdy centymetr banana. Wiele osób myśli, że króliki to nudne i nietowarzyskie zwierzęta, a to nieprawda! Uszaki to naprawdę wspaniałe stworzenia.
grudzień 2019

Farcik

Czyli kocurek, który wałęsał się po ulicach Bytomia. Przerażony i zabiedzony. W takim stanie znalazła go wolontariuszka Fundacji Miaukot i zabrała do siebie. Został odpchlony i odrobaczony, a troskliwa opieka i pełna miseczka sprawiły, że z tego małego wypłosza zaczął wykluwać się piękny kocurek. Farcik jest młody, otwarty i towarzyski. Zawsze gotowy do zabawy. Obecnie przebywa z kotami i psem, więc może trafić do podobnego towarzystwa. Został już zaszczepiony i wykastrowany. Innymi słowy Farcik poleca się do adopcji! 🙂
grudzień 2019

Bekon

Bekon jest gekonem mającym 3,5 roku. To gatunek endemiczny nowej Kaledonii, żyjący w koronach drzew. Lubi on gonić świerszcze i straszyć domowników w nocy skokami na szybę – jest gadem nocnym. Uwielbia również chodzić po ścianach, ponieważ posiada przylgi umożliwiające „zassanie” do każdej powierzchni. Bekon żywi się głównie małymi owadami i owocami. Co ciekawe – nie potrafi odtwarzać ogona, tak jak robią to inne jaszczurki. Bekon, jak i inni przedstawiciele gatunku gekonów, nie posiada również powiek, a gałki oczne przemywa... językiem!
listopad 2019

max

Max to adopciak urodzony pod koniec lipca 2019 roku. Rozrabiaka z niego straszny, non stop domaga się atencji – wspina się po nogach, jak ktoś stoi i nie zwraca na niego uwagi; wszędzie chce wejść, niezależnie, czy to szpara pod drzwiami czy szafa; wspina się po firankach, meblach i ścianach. Jest również niesamowitą przylepą, co, patrząc na stereotypy, jest raczej mało kocie; uwielbia być noszony na rękach i wskakuje na plecy lub ramię mojej mamy, gdy ta kucnie. Czasami zastanawiamy się, czy to na pewno kot, czy może raczej papuga?
listopad 2019

ALEX

Alex jest 3,5-letnim kundelkiem adoptowanym w 2017 roku. To niezwykle rozumny i grzeczny pies! Tym częściej zastanawiam się - dlaczego trzy poprzednie domy go nie chciały? Mimo ogromnego pecha i kłód rzucanych pod łapki Alex dopiął swego - w końcu ma taki dom, na jaki zasłużył.
październik 2019

PATI I JAMELIA

To my - Pati i Jamelia, niczym Paweł i Gaweł. Ja, Pati: spokojna, ułożona. Ja, Jamelia mniejsza, ale dużo bardziej charakterna. No cóż, przecież jestem kobietą. Jesteśmy zwierzętami stadnymi, dlatego jesteśmy we dwie. Pomimo że pochodzimy z tej samej hodowli, nie jesteśmy spokrewnione. Nasza największa pasja: jedzenie. No cóż, pancia mówi, że kochanego ciała nigdy za wiele.
październik 2019
Mops
Ciastko

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.